Babasının kafasını kesti, YouTube’a video yükledi

ABD’nin Pensilvanya eyaletinde, 68 yaşındaki babasını birlikle yaşadıkları evde kafasını keserek öldüren Justin Mohn gözaltına alındı. Mohn, gözaltına alınmadan önce babasının kesik kafasıyla YouTube’a bir video yükledi.

Mohn’un YouTube’a yüklediği 14 dakikalık video, 6 saat sonra platformdan kaldırıldı. Federal hükümette görevli olduğunu söylediği babasının kafasını plastik bir poşete koyduğu görülen 32 yaşındaki Mohn’un, Joe Biden yönetimini tehdit ettiği belirtildi.

KENDİSİNİ ‘MESİH’ İLAN ETTİ, İNFAZ ÇAĞRISI YAPTI

Birçok kişinin kendisini ‘mesih’ olarak gördüğünü ve başkan olmasını istediğini savunan adam, yakınlarına da Biden hükümeti için çalışan akrabalarını öldürme çağrısı yaptı. ‘Komünistlere ve göçmenlere’ küfür eden Mohn, üst düzey hükümet yetkililerini öldürenlere 1 milyon dolarlık ödül teklif etti. Daily Mail’in aktardığına göre Mohn videoda, “Bu, 20 yılı aşkın bir federal çalışan olan Mike Mohn’un ve babamın başı. Artık ülkesine ihanet eden bir hain olarak sonsuza kadar cehennemde kalacak” diyor.

‘ÜST KATTA KAFASI KESİLMİŞ BİR CESET BULUNDU’

Mohn’un salı günü akşam saatlerinde, Pensilvanya’daki Fort Indiana Gap’teki evinden iki saat uzakta gözaltına alındığı belirtildi. Middletown Polis Şefi Joe Bartorilla, olaya ilişkin detayları paylaştı.

Polisin eve ilk olarak salı akşamı çağrıldığını ve banyoda kafası kesilmiş bir ceset bulduğunu söyleyen Bartorilla, “Eve gittik ve memurlar içeri girdiler, üst kattaki babanın öldüğünü gördüler” dedi. Bartorilla, Mohn’un babasının hükümet çalışanı olduğuna dair bir kanıt bulunamadığını aktardı.

‘SÜREKLİ BABASINDAN BAHSEDERDİ’

The Daily Beast’e konuşan arkadaşı ise Mohn’un ‘komplo teorilerine inana biri olduğunu’ söyledi. “Sürekli babasından bahsederdi” diyen arkadaşı, şöyle konuştu: “Hükümet suya bir şeyler kattığı, konuşmalarımızı dinlediği gibi komplo teorilerine inanıyordu. Babasının da bir şekilde bunlarla bağlantılı olduğunu düşünüyordu.”

(DIŞ HABERLER SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x